216 Turkuaz Suit

216 Turkuaz Suit
216 Turkuaz Suit
216 Turkuaz Suit
216 Turkuaz Suit
216 Turkuaz Suit
216 Turkuaz Suit
216 Turkuaz Suit
216 Turkuaz Suit
216 Turkuaz Suit
216 Turkuaz Suit
216 Turkuaz Suit
 
 
 

Genel Bilgiler

216 Turkuaz Suites, 2016 senesinde İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bir aile işletmesi olarak yolculuğuna başlamıştır. Profesyonellik ve samimiyeti yan yana getiren hizmet anlayışıyla faaliyet göstermekte olan 216 Turkuaz Suites, şehrin merkezinde ama müstakil konum ve yapısıyla dikkat çekmektedir. 216 Turkuaz Suites'de Günlük Kiralık Daire, Haftalık Kiralık Daire ve Aylık Kiralık Daire şeklindeki konaklama seçeneklerinden yararlanabilmektesiniz.
216 Turkuaz Suites, 2016 senesinde İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bir aile işletmesi olarak yolculuğuna başlamıştır. Profesyonellik ve samimiyeti yan yana getiren hizmet anlayışıyla faaliyet göstermekte olan 216 Turkuaz Suites, şehrin merkezinde ama müstakil konum ve yapısıyla dikkat çekmektedir. 216 Turkuaz Suites'de Günlük Kiralık Daire, Haftalık Kiralık Daire ve Aylık Kiralık Daire şeklindeki konaklama seçeneklerinden yararlanabilmektesiniz. 216 Turkuaz Suites, Ataşehir Brandium AVM yanı başında, merkezi lokasyonu, profesyonel ve eğitimli kadrosu ile siz değerli müşterilerine huzurlu, konforlu ve rahat bir konaklamanın keyfini sunuyor. İşletmemiz 2 Adet Standart oda, 5 adet Standart Suit, 10 adet Lüks Süit, 3 adet 1+1 VIP Suit, 1 adet 1+1 VIP Teras Suit ve 1 adet 2+1 VIP Teras Suit olmak üzere 22 adet daire bahçe, lobi ve otopark alanlarından oluşmakta olup aynı anda 48 kişinin konaklamasına imkan sağlayabilmektedir.

Lokasyon

216 Turkuaz Suites, 2016 senesinde İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bir aile işletmesi olarak yolculuğuna başlamıştır. Profesyonellik ve samimiyeti yan yana getiren hizmet anlayışıyla faaliyet göstermekte olan 216 Turkuaz Suites, şehrin merkezinde ama müstakil konum ve yapısıyla dikkat çekmektedir.

Tesis Özellikleri

Ortak Alanlar

✓Asansör
✓Lobi
✓Bahçe

Odalar

✓Aile odaları
✓Ses geçirmeyen odalar
✓Vip odalar
✓Engelli odaları
✓Sigara içilmeyen odalar

Bebek

✓Mama için su ısıtıcı

Resepsiyon Hizmetleri

✓24 saat açık resepsiyon

Çalışma Alanları

✓Fotokopi

Temizlik Hizmetleri

✓Günlük temizlik hizmeti
✓Çamaşırhane

Engelli

✓Ana kapı giriş düz ayaktır

Diğer

✓Isıtma
✓Klima

Öne Çıkan Özellikler

✓Şehir merkezi
✓Yetişkin oteli

OtelOfis Hizmetleri

✓Odaya servis

216 Turkuaz Suit Nerede?

Ataturk MahMustafa Kemal CadNo:53 ATASEHIR/ISTANBUL
Ataşehir, İstanbul

Check-in:

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check-out:

En geç saat 12:00 ve öncesi

Genel Koşullar

Odalarda sigara içilmez
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir.
Her bir oda için 5 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Şehir Fırsatları