Şehrin stresli hayatından uzaklaşarak mükemmel bir tatil geçirme planlarını şimdiden yapıyor olabilirsiniz. İstanbul’dan çok fazla uzaklaşmak istemiyorsanız, İstanbul’a yakın mükemmel tatil mekanlarının hangileri olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu bakımdan Ağva’yı tercih etmenizde büyük faydalar var. Ulaşım yönünden ulaşmak çok kolay olduğu gibi, 4,5 kilometreye ulaşan sahili ve tarihi güzellikleriyle kendinizi İstanbul’un farklı bir boyutuna atabilirsiniz. 

Ağva İstanbul Şile tarafında bir köy yeri. Tarihi ise Romalılara kadar uzanıyor. Eski kaleler ve koylar köyün ne kadar eskiye dayandığı hissini veriyor. Konaklama için yapılan yerlerde de tarihi bir mimari izlenmesi, daha nostaljik bir tatilin söz konusu olmasını sağlıyor. Ağva’da günübirlik konaklama ile de güzel bir gün geçirebilirsiniz. Şelale ve derelerini gezerek, mükemmel bir doğa havası alabilirsiniz. 

İstanbul’un stresinden biraz olsun uzaklaşmak isteyenler için Ağva mükemmel bir konaklama yeri. İstanbul içerisinde kalmış ama İstanbul’un kalabalık ve boğan havasından çok uzak bir yer. Konaklama yerleri ve misafirlerine sunduğu imkanlarla Ağva, İstanbul’un tatil yapılacak en nezih mekanlarından birisidir. Ağva'da köy kahvaltısı, akşam güneş batışında yenen yemekler ve doğa harikası manzaraları sayesinde güzel bir tatil keyfi yaşayacağınız nadir yerlerden birisidir. 

Ağva’da tatil yapmak için şimdiden planlar içerisindeyseniz, hemen firsatbufirsat.com sitesi üzerinden Ağva otel fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Firsatbufirsat.com sitesine özel indirim ve kampanyalar sayesinde Ağva’da konaklama maliyetlerinizi daha aza indirebilirsiniz. Birbirinden farklı otel ve pansiyonların sundukları güncel fırsatlardan yararlanarak, bütçenizi daha iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Deniz, kum ve plajın cömert bir şekilde sunulduğu Ağva’da, mükemmel bir tatil keyfi sizleri bekliyor. Köy kahvaltıları, mükemmel manzara eşliğinde gerçekleşen geziler ve aktiviteler, stresten uzak bir hayatın yaydığı enerjiyi hissetmenizi sağlıyor. 

İstanbul’dan Ağva’ya ulaşmak oldukça basit. İETT tarafından yapılan Şile seferleri sayesinde Ağva’ya ulaşmak mümkün. Şile’ye ulaşıldığında Ağva tarafına giden minibüs seferleriyle doğal güzelliklerin yoğun olduğu Ağva’ya gelmiş olacaksınız. Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları