Yaz geldi ve ayaklar yolculuğa durdukları yerde çıktılar bile... Kış günlerinin gri havasında ve hayatın stresi içinde hayalini kurduğumuz bayram turları ve yurt dışı turları bir adım ötemizde. Bu yaz tatilini dünyanın bir ucunda, dünyanın en mistik ve egzotik hayatının sürdüğü diyarlara gitmenizi sağlayacak uygun fiyatlı uzak doğu turları ise bizde!

Dünyanın en egzotik doğası, en mistik kültürleri ve masmavi denizin en güzel tonları sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı uzak doğu turlarıyla sizin olacak!

Bir tatilden beklenen her şey uzak doğu turlarında sizi bekliyor!

Tatilin vazgeçilmez güzelliklerinden olan yepyeni kültürler, tarihi ve mimari eserlerle dolu, insanlarının yaşamları ile sizi hayran bırakacak, yepyeni tropikal ve yerel lezzetler ile damağınızda yer edecek, el değmemiş doğası ile yeşilin binbir tonunu, ipince altın sarısı kumsallarıyla mavinin muhteşem tonlarını keşfedeceksiniz. 

Bangkok & Pattaya'nın mistik hayatını keşfetmenin yanı sıra, dünyanın en eski ibadet yerlerinden Doğruluk Tapınağı, Altın Buddha ve Wat Phra Yai Tapınağı gibi Budist tapınaklarını, Taylan kültürünün sokaklarda ve insanlarda karşınıza çıkacak rengarenk mutluluğunu, Yüzen Çarşı'nın birbirinden ilginç ürünlerini ve ambiyansını, sizi hayran bırakacak Milyon Yıl Taş Parkını, Timsah Çiftliğinin sizi heyecana boğacak serüvenini, Tropikal Botanik Bahçelerinin sizi huzura kavuşturacak güzelliklerini ve Bangkok & Pattaya'nın eğlenceye doymayan gece hayatını da ucuz fiyata uzak doğu turlarımızda bulacaksınız.

Phuket'te sizi daha önce hiç görmediğiniz dikey taş adaları, mavi dünyanın her tonu ve deniz huzuru bekliyor! Phuket dünyadaki en güzel sahillere sahip, Okyanus suları içindeki bir cenneti andıran, tropikal yaşamı ve eğlence ile huzur kültürünün ikisine de sahip bir nokta. Tatiliniz boyunca hayran kalacağınız birbirinden güzel manzaraları bırakmak istemeyeceksiniz.

Singapur'da sizi dünyanın en yeşil yerlerinden olması sebebiyle huzur en başta karşılayacak. Singapur'un kültürel hayatı ve kendine has lezzetleri ile gününüz yeni keşiflerle sürerken, gece hayatı ile de eğlenceye doyacağınız bir tatil yaşayacaksınız. Singapur'da en dikkat çeken şey yeşilin sizi huzura kavuşturacak binbir tonu gökdelenlerin bile tepesinde bahçelerin olmasından belli. Botanik bahçeleri ve ulusal orkide bahçeleri de daha önce hiç görmediğiniz doğal güzellikleri önünüze serecek. Aynı zamanda deniz ve kum keyfinizi de yapabileceğiniz Singapur bir tatilden beklenen her şeyi sağlıyor.

Bu yaz tatilini dünyanın bir ucunda, dünyanın en mistik ve egzotik hayatının sürdüğü diyarlarda yapacağınız uygun fiyatlı uzak doğu turlarımızı hemen inceleyin ve planınızı yapın! 

Dünya görülmeye değer!
Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları