İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı bir mahalle olan ve yaz mevsiminde tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgelerin başında gelen Alaçatı, bu yaz da sizlere muhteşem geçireceğiniz tatil seçenekleri sunmaya hazırlanıyor. Benzersiz mimarisiyle tarihi taş evleri ve rüzgar sörfüne elverişli plajları ile hem yurt içinden hem de yurt dışından çok sayıda turist Alaçatı tatilini tercih ediyor. Sadece yaz döneminde değil, kış döneminde de kendine özgü bir güzelliğe sahip olan Alaçatı, dönem dönem düzenlediği festivallerle de öne çıkıyor. Özellikle Alaçatı Ot Festivali zamanında oldukça eğlenceli bir hale dönüşen belde, renkli görüntülere sahne oluyor. Sizin için hazırladığımız Alaçatı kampanyalı otelleri inceleyerek, zevkinize ve bütçenize en uygun oteli seçebilir ve tatilinize anlam katabilirsiniz.

Alaçatı’ya nasıl gidilir?

İzmir Çeşme Alaçatı otellerine şehirden ve havaalanından otoban üzerinden yarım saatte ulaşmak mümkün. Adnan Menderes Havaalanı’na 90 km uzaklıkta bulunan Alaçatı’ya ulaştığınızda ise bambaşka bir deneyime adım atmış olacaksınız. Alaçatı'nın Arnavut kaldırımı taşı ile kaplı dar sokaklarında iki ya da tek katlı taş evler sizleri karşılayacak. Alaçatı butik otelleri de bu evlere benzer şekilde konumlandığı için tatiliniz boyunca Alaçatı’nın özel ruhundan kopamayacaksınız. Alaçatı'nın en güzel butik otellerinde hafızanızdan silinmeyecek bir tatil sizleri bekliyor. Denize ve sörf merkezlerine olan yakın olan en uygun fiyatlı Alaçatı otelleriyle huzuru bulabilirsiniz.

İzmir Alaçatı otel fiyatları

İzmir’in turistik Alaçatı bölgesinde konaklamak düşündüğünüz kadar pahalı değil. Sizin için özel olarak hazırladığımız Alaçatı otel fırsatlarıyla, normalde ödeyeceğiniz konaklama tutarının yarısından fazlasını ödemeyecek ve bütçenizi farklı aktiviteler için kullanabileceksiniz. En ucuz İzmir Alaçatı otel fiyatları ile tatilinizi uyguna getirmeniz mümkün. Şahane bir Çeşme Alaçatı tatili için hemen fırsatlarımızı incelemeye başlayabilirsiniz. Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları