Kuzey İtalya'da bulunan ve ülkenin Roma'dan sonra ikinci büyük şehri olan Milano'da muhteşem bir tatil sizleri bekliyor. 1 milyon 300 bin nüfuslu bu şehri keşfe çıkmadan önce sizler için hazırladığımız Milano turu yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Otomotiv ve moda sektörünün en bilindik şehirlerinden olan Milano, aynı zamanda Avrupa'nın en gelişmiş ve en zengin ülkelerinden de biri. Sitemizde yer alan Milano tur fırsatlarından birini seçerek muhteşem bir yurt dışı tatili gerçekleştirebilir, bu eşsiz şehrin güzellikleri karşısında büyülenebilirsiniz.

Milano'da gezilecek yerler

Milano’da kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında ilk gelen tabii ki Duomo Katedrali... Yapımına 1386 yılında başlanan ve dünyanın en etkileyici gotik mimarilerinden biri olarak gösterilen Duomo Katedrali’nde fotoğraf çekmek serbest. Bunun için tek yapmanız gereken, satın aldığınız bilekliği takarak katedrale giriş yapmak. Duomo Katedrali'nden sonra kentin bir diğer turistik yapısı olan Castello Sforzesco. Tarih boyunca yönetici sınıfının elinde bulunan bu Ortaçağ kalesi, her yıl binlerce turist ağırlamayı sürdürüyor. Sanata ilgi duyuyor ve tercihinizi bu yönde yapmak istiyorsanız, dünyanın en ünlü opera salonlarından biri olan La Scala Opera Evi sizleri bekliyor. La Scala Opera Evi'nde sergilenecek  performanslar için uygun fiyatlı bilet bulmak mümkün. Öğleden önce opera evine gidip bilet fiyatı sorgulattığınız takdirde biletlerinizi daha ucuza satın alabilirsiniz. Futbol aşıkları buraya! 80 bin kişi kapasitesiyle İtalya'nın en büyük, Avrupa'nın ise yedinci büyüğü olan Giuseppe Meazza Stadyumu, Ac Milan ve Inter Milan takımları tarafından ortak kullanılıyor. Milano turunuz esnasında Giuseppe Meazza Stadyumu'nda maç seyretmek isterseniz önceden hazırlıklı olmanız gerek. Zira biletleri bulmak kolay değil ve erken bilet alımı çok önemli.

Milano tur fiyatları ne kadar?

Sitede yer alan Milano tur fırsatları içeriklerinde tatil paketinin neleri kapsadığı, ulaşım ve konaklamanın dahil olup olmadığı ve Milano vizesinin anlaşmalı acenta tarafından karşılanıp karşılanmadığı detayları fiyat konusunda değişiklik sağlayabilir. Size ve bütçenize uyacak en uygun fiyatlı Milano fırsatları için vakit kaybetmeden paket seçimini gerçekleştirin. Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları