Afrika'nın kuzeyinde, Asya'nın batısında ve Atlas Okyanusu'nun doğusunda bulunan dünyanın en küçük ikinci kıtası Avrupa, birçoğumuzun hayalini kurduğu, ziyaret etmek istediği yerler arasında bulunuyor. Birbirinden farklı Avrupa ülkeleri sahip olduğu iyi eğitimli nüfusuyla da kendisine hayran bırakıyor. Rönesans’ın merkezi Floransa, Orta Çağ’ın günümüzdeki yansıması Prag, renkli mimarisiyle Barselona, kendine has bir şehir düzeniyle Amsterdam, tarih kokan Roma, aşıklar şehri Paris bu Avrupa şehirlerinden sadece bir kısmı. Avrupa ülkelerini bünyesinde barındıran Avrupa Birliği ise bu ülkelerin gücünü ve önemini artırıyor. Avrupa ülkeleri kültürleri, coğrafi konumlar bakımından da; Batı Avrupa, Kuzey Avrupa, Akdeniz, Orta Avrupa, Doğu Avrupa ve Balkan ülkeleri gibi gruplara da ayrılıyor. Buralara düzenlenen Avrupa turları ile de turistlere en ucuz Avrupa turları imkanı sağlanıyor. Vizeli ve vizesiz Avrupa turları ile dünyadaki pek çok kültürü yakından tanımak mümkün oluyor.

Avrupa turuyla nereleri gezebilirim?

İstanbul çıkışlı Avrupa turuyla dilerseniz Stockholm, Karlstad, Oslo, Goteburg, Malmo, Kopenhag gibi İskandinav ülkelerini dilerseniz de Orta Avrupa’da Viyana, Prag, Budapeşte’yi gezebilirsiniz. Yılın her döneminde bulabileceğiniz turlar ile uçak bileti, konaklama gibi dertleri bir kenara bırakarak sadece seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. Amsterdam’dan Paris’e Paris’ten Brüksel’e geçebileceğiniz turlar ile de eğlencenin tadına varabilirsiniz. Alternatifli Avrupa turları fırsatları ile düşündüğünüzden çok daha fazlasını yaşayabilir, bir sonraki seyahatinizin planlarını hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Avrupa turları ne kadar?

Avrupa turları fiyatları kaç gün konaklayacağınız, Avrupa’nın hangi şehrine gideceğinize, vizeli ya da vizesiz olmasına göre değişiklik gösteriyor. Sizin için seçtiğimiz Avrupa turlarıyla kendi imkanlarınızla gittiğinizde harcayacağınız tutarın yarısını ödeyerek birçok ülkeyi gezmeniz mümkün oluyor. En uygun fiyatlarla çıkacağınız turlar ile lüks otellerde konaklayacak, rehber eşliğinde şehir gezileri yapacak, birbirinden lezzetli yemekler yiyerek Avrupa ruhunu yaşayacaksınız.

 
Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları