Mevsim kış, o bembeyaz örtü serildi yeryüzüne gene pamuk pamuk, ama biz şehrin grisine kaldık diyorsunuzdur siz de... Şehrin gürültüsünden, kalabalığından ve stresinden uzaklaşmak istiyor ama bunu gerçekleştirmeye yeterli vakit ve bütçe bulamıyorsanız uygun fiyatlı yurt içi turları tam size göre.

Zengin tarihi, harika doğası ve gerçekleştirecek onlarca eğlenceli aktivitesi olan uygun fiyatlı günübirlik veya konaklamalı Uludağ turlarını kaçırmayın. 

Hafta sonu için nereye gidebilirim ki?

Hafta sonu kısa gibi gelebilir ancak vaktiniz ne kadar olursa olsun sizin için seçtiğimiz fırsatların hepsi size hitap ediyor. Uludağ ülkemizin en güzel kayak merkezlerinden biri, hem profesyonel hem de amatörler için uygun pistler bulunan merkez, harika havası, harika manzarası ve daha bir çok etkinliği içinde barındırıyor.

Sadece kayak değil, başka aktiviteler de olsun diyenlere hitap eden seçeneklerin hepsi tur fırsatlarında. Uludağ'dan Bursa'nın eşsiz manzarasına, şehrin tarihine tanıklık etmenin yanında termal otellerde de keyfinizi zirveye taşıyacak termal otellerde hamam ve spa keyfini de ayrıca bulabilirsiniz.

Beyaz cennet diye isimlenen bölge gelecek misafirler için kesin kalkışlı, konaklamalı, günübirlik, Kervansaray, Anatolia ve Uslan otel gibi kaliteli otellerde harika vakitler geçirme şansı sunuyor.

Tekrar çocukluğa döndürecek, gri dünyayı, beyaza ve huzura çevirecek uygun fiyatlı Uludağ turları sizi yeniden yaratacak. Tüm kış turlarını incelemek için kayak turları fırsatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları