Ülkemizin doğal güzellikleri saymakla bitmiyor, yurt içi turlar ile her zaman keşfe çıkabileceğiniz bu güzelliklerimizde bu sefer, yaz tatilinizde veya hafta sonu tatilinizde Türkiye'nin son dönemde adından en çok söz ettiren gözde mekanı, diğer bir adıyla Türkiye'nin Maldivleri: Salda Gölü var. Salda Gölü'nün tarifsiz güzellikteki doğal manzaralarına doğru bir yolculuk yapmak, bölgenin tarihini, lezzetlerini ve kültürünü keşfetmek için hazırlıklarınızı başlatın! Tatilinizi en iyi şekilde, güvenli ve kaliteli ayrıcalıklarla yapmanız için hazırladığımız uygun fiyatlı Salda Gölü turlarımızla karşınızdayız.

Salda Gölü'nü özel kılan nedir?
Türkiye'nin en derin gölü olan Salda Gölü, tektonik oluşumlu olan, endemik balık türleri, suyunun temizliği, yüzülebilir olması, termal çamur banyosu ve huzur dolu havası ile bir tatilde aradığınız her şeyi size sunacak özellikler taşımaktadır. Bu özellikleri sayesinde sevdiklerinizle birlikte unutulmaz manzaralar ve huzur dolu zamanlar geçireceğiniz bir yolculuk sizi bekliyor olacak. Aynı zamanda geziniz boyunca yöresel lezzetleri, doğal güzellikleri ve Ege kültürünün nadide insanlarını tanıyacaksınız. Mavinin ve yeşilin binbir tonu arasında kendinizi şiir gibi bir dünyada bulacaksınız. 

Bir kaç güzergahı bir arada yapabilir miyiz?
Bir yaz tatili için gereken tüm güzellikleri barındıran uygun fiyatlı Salda Gölü turlarımız ile Isparta, Pamukkale, Hierapolis, Laodikya, Çeşme, Alaçatı gibi bölgenin diğer meşhur beldelerini de keşfedebilirsiniz. Sizin için keşfetmeyi düşündüğünüz diğer güzergahları da seçebileceğiniz tur programları ile Ege'de merak ettiğiniz, tatilinize ayrı bir serüven katacak durakları keşfe çıkabilirsiniz. Dünya üzerinde 'Mars' özelliği taşıyan iki yerden birisi olan Salda Gölünü ve yurt içi turları arasındaki en güzel noktaları uygun fiyat seçenekleriyle bulacağınız turlarımız ile tatiliniz kusursuz olacak.

Hayatınız boyunca unutamayacağınız anılarla döneceğiniz Salda Gölü turlarımız ile huzuru, keşfi ve serüveni tadacaksınız!
Türkiye'nin Maldivleri: Salda Gölü'nün Mars'a kadar uzanan tarifsiz güzellikteki özelliklerini, diğer bölgelerin doğal güzelliklerini, tarihi miraslarını, enfes lezzetlerini ve yeşilin ve mavinin birleşiminden doğan o eşsiz doğasını cebinizi düşünen fiyatlarla keşfedeceğiniz Salda Gölü fırsatlarımızı hemen inceleyin ve sizin için en iyi tarihi belirleyip rezervasyonunuzu yapın!

İyi yolculuklar...
Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları