Ülkemizde son dönemlerde yurt içi olduğu kadar yurt dışı turlara da talep artıyor. Özellikle Avrupa, seyahat etmekten hoşlanan pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Farklı kültürleri, coğrafyaları ve tarihleriyle yurt dışı ülkeleri, Türkiye’den tatile çıkmak isteyenlerin en çok merak duyduğu yerler. Yurt dışı turları içinse en önemli faktörler arasında zaman ve bütçe bulunuyor. Kendi imkanlarınızla yurt dışında herhangi bir ülkeye seyahat etmektense yurt dışı tur fırsatlarıyla Avrupa’ya, Balkanlar’a ya da istediğiniz herhangi bir rotaya gitmek çok daha uyguna mal oluyor. Ucuz yurtdışı turlarıyla pizza cenneti İtalya’ya, adalarıyla kendine hayran eden Yunanistan’a ya da sıcakkanlı insanlarıyla bilinen İspanya’ya gitmek hayal olmaktan çıkıyor. Size sadece pasaportunuzu alıp, vizeli ya da vizesiz yurt dışı turu seçeneklerinden birini tercih etmek kalıyor.

Yurt dışı tatilinde nereleri tercih edebilirim?

Yurt dışına bir tur dahilinde çıkacaksanız birden çok ülkeyi gezmek sizin için daha kolay olabilir. Avrupa’ya yapılan sekiz günlük turla Paris, Brüksel ve Amsterdam’ı boydan boya görebilir, yine sekiz günlük vizesiz Balkan turuyla Sırbistan, Bosna, Karadağ, Arnavutluk ve Makedonya’da benzersiz deneyimler yaşayabilirsiniz. En uygun yurt dışı turlarıyla aynı ülkenin birden çok şehrine yolculuk yapabilir ve şehirleri rehberler eşliğinde tanıyarak gezebilirsiniz. Bu kapsamda Yunanistan’a yapılan üç günlük turla Selanik, Kavala ve Thassos Adası’nı görebilir, Tayland’da Bangkok ve Pattaya’yı yakından tanıma imkanına sahip olabilirsiniz. Yurt dışı tur fırsatlarını takip ederek gezmedik ülke bırakmayacak, farklı kültürlerle tanışma imkanına sahip olacaksınız.

Yurt dışı tur fiyatları nasıl?

Yurt dışına kendiniz çıkacaksanız uçak bileti, otel rezervasyonu ve ülkede harcayacağınız bütçe pahalıya gelebilir ancak size özel sunduğumuz yurtdışı tur fiyatları ile hem tur bünyesindeki olanaklardan faydalanacak hem de nerede kalacağım nasıl gideceğim endişesinden kurtulacaksınız. Ufkunuzu açacak, dünya hakkında daha çok bilgi sahibi olmanızı sağlayacak yurt dışı deneyimini hemen yaşamak için yurtdışı tur fırsatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Yurtdışı Turlarına Kış Engel değildir!

Her mevsim her şehir farklıdır. Bu nedenle yurtdışı tur planlarınızı kış mevsimi nedeniyle erteleme gibi bir düşünce içerisindeyseniz, bunu terk etmeniz için iyi sebepler var. Öncelikle sizin gibi herkes yazın yurtdışı tatillerini tercih eder. Böylece bilet fiyatları artar ve daha ucuza gezip görebileceği şehirde daha pahalıya gezer. İkinci bir neden de, kışın şehirler daha sakindir. Bu gezilmesi gereken yerlerde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. 

Kışın yurtdışı turları için nereleri tavsiye ediyoruz?

Avrupa en iyi adreslerin başında geliyor. Özellikle balkan ülkeleri… Çünkü doğayla iç içe geçmiş önemi kentlerde kış manzaralarını yakından görmek daha bir eğlenceli ve farklı bir deneyim. Romanya ve şatolar turuyla kısa ama eşsiz bir yurtdışı tur deneyimi yaşamak mümkündür. Ayrıca daha fazla balkan ülkesi dolaşmak isteyenler için Bulgaristan ve Romanya’nın birlikte görüleceği turları seçebilirsiniz. Bu iki ülkenin en çok ziyaret edilen kentleri ve mekanlarını kısa sürede gezebilirsiniz. Üstelik konaklama ve yemek gibi ihtiyaçların dahil olduğu paketlerle…

Daha farklı bir adres için kışın en çok tercih edilen adresler arasında bulunan Yunan adaları turlarını seçebilirsiniz. Yunanistan ve Makedonya’nın dahil edildiği turlar da alternatifler arasında yer alıyor. Yunan kültürünü yakından tanımak ve Makedonya’daki eşsiz mimarisiyle meşhur binaları fotoğraflamak için en iyi zaman kış diyebiliriz. 

Batı Avrupa’yı düşünenler için Amsterdam turu

Eğer daha meşhur bir kentte zamanınızı değerlendirmek istiyorsanız, Amsterdam sizi bekliyor. Eşsiz Amsterdam turlarına katılarak Amsterdam’ın özgürlük saçan caddelerinde dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. 4 günlük Amsterdam turları içerisinde bilet ve konaklama dahil paketler yer alıyor. Bunları değerlendirebilirsiniz. 

Eğer birçok meşhur kenti biranda gezmeyi düşünüyorsanız; Amsterdam, Paris ve Brüksel gibi önemli lokasyonları içeren tatil paketlerinden yararlanabilirsiniz. Konaklama ve yeme gibi ihtiyaçlarında dahil edildiği yurtdışı turlarında profesyonel rehberler sizlere eşlik ediyor. 

Sıcak bir tatili özleyenler için Dubai

Kıştan bunalanlar için Dubai turu olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Birleşik Arap Emirlikleri’nin en çok ziyaret edilen kentleri arasındaki Dubai; harika plajları, lüks binaları ve gezilecek farklı yerleriyle kışın soğuklarından kaçabileceğiniz bir kenti ifade ediyor. 

Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları