Keyif dolu yolculuklar ve tatilini yepyeni dünyaları keşfederek geçirmek isteyenler için ülkemiz bir cennet gibi... İnsanlık tarihinin tüm yolları Anadolu'ya, Ege'ye, Mezopotamya'ya uğramış, kalmış veya geçmiştir. Ülkemizdeki en önemli ve en tanınmış turistik merkezler arasında olan Pamukkale için ise söylenecek çok şey var. Ege bölgesinin iç kısımlarında olan konumu, tarihteki izleri ve travertenleri ile tüm dünyanın hayran kaldığı Pamukkale'yi görmeyen kalmamalı. Sizlerin de bu güzellikleri uygun fiyat ve konforlu bir yolculuk ile keşfetmeniz için Pamukkale turları hazırladık. 

Doğal güzelliklerin en şaşırtıcısı, pamuk gibi, Travertenler!
Ülkemizden ve dünyadan milyonlarca misafiri ağırlayan Pamukkale'nin hiç şüphesiz en güzel yerlerinden birisi Travertenler'dir. Yüzlerce yıl boyunca termal suların ve kayaların çökelme reaksiyonu sonucu oluşan Travertenler, aynı zamanda termal olması sebebiyle insanlara şifa da vermektedir. Cebinizi düşünen fiyatlarla gideceğiniz Pamukkale turları ile pamuk gibi beyaz bir cenneti andıran Travertenler'de unutamayacağınız manzaralar ile karşılaşacak, keyif dolu anlar geçireceksiniz.

Doğa ve tarihle buluşacak, ömür boyu unutamayacaksınız!
Doğa ile tarihin buluştuğu, UNESCO'nun 'Dünya Kültür Mirası Listesi'’nde bulunan Pamukkale'de uzun yılların ve doğanın hediyesi olan Travertenler'in yanı sıra Helenistik döneme kadar uzanan uzunca bir tarihi de keşfedeceksiniz. Yolculuk boyunca görsel bir şölen halini alacak, doğanın tarihle harmanlandığı; Kleopatra’nın Havuzu, Apollon Tapınağı, Antik Havuz, Antik Tiyatro, Arkeoloji Müzesi, Hierapolis Kutsal Antik Şehri, Laodikya Antik Kenti ve Bizans Hamamı gibi bir çok tarihi mirası keşfedecek, tarihin bu büyük eserlerine hayran kalacaksınız. 

Yurt içi turlar sayesinde uygun fiyat avantajı ile keşfedeceğiniz Pamukkale'de sizi büyük bir serüven bekliyor!
Pamukkale turları ile aynı zamanda bölgenin yakın çevresinde olan güzellikleri de keşfetme fırsatı bulacaksınız. Ege bölgesinin zenginliğine hayran kalacağınız bu yolculuklarda; Salda Gölü, Şirince, Alaçatı, Çeşme gibi önemli bölgeleri ve tarihi eserlerle dolu güzergahları da anılarınıza ekleyeceksiniz. 

Ülkemizin dünyaca tanınmış güzelliklerini keşfedeceğiniz uygun fiyatlı Pamukkale turlarımızı hemen inceleyin ve bir tatilde aranan tüm güzellikleri içinde barındıran, size huzur ve keşif, macera ve keyif verecek bu yolculuğa çıkın!

İyi yolculuklar!
Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları