Tarihe merak duyanları muhteşem Güneydoğu Anadolu turu ile buluşturmaya biz hazırız! Binlerce yıllık tarihi geçmişiyle büyük bir kültürel mirasa sahip, üzerinde birçok medeniyeti ve uygarlığı barındırmış, Yukarı Mezopotamya topraklarını GAP turu ile keşfetmeye siz hazır mısınız?

Her mevsim ayrı güzelliğini sunan cennet bölge Güneydoğu'yu gezmenin her zaman tam vakti diyebiliriz. Bölgenin Hititler'den Osmanlı'ya kadar uzanan kültürel mirasını gözlemleme fırsatı, tarihte iz bırakan kentler, dev heykeller, manastırlar, camiler ve hanlar sizleri GAP turunda bekliyor. Nemrut Dağı, Hasankeyf gibi dünya kültür mirası listesinde bulunan yerlere yapacağınız ziyaretle bölgenin büyüsünde, bilinenlerin dışında bir gezi yapacaksınız.

On bin yıllık tarihçeye sahip Tarsus'tan başlayan GAP turları ile Kava Kitabelerine kadar uzanan geçmişiyle Adana, kralları ağırlamış olan Adıyaman, medeniyetler şehri Antakya, İstiklal Madalyalı Gaziantep, ismini bakır madenlerinden alan Diyarbakır, sokaklarını gezmeye doyamayacağınız hoşgörünün başkentlerinden Mardin, Hz. İsa'nın mendilinin şehirde olduğuna ve Hz. Adem tarafından yeryüzüne ilk buğdayın ekildiğine inanılan Şanlıurfa, Sütçü İmam'ın Kahraman Maraş şehirlerini gezme fırsatına sahip olacaksınız.

Üstelik memleketin bu göz kamaştıran bölgesini sizler için özel olarak anlaştığımız acentalar sayesinde indirimli fiyatlara gezebiliyor olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinden size uygun tarihleri bulunan GAP turu kampanyalarını incelemek ve bu turlardan birinde rezervasyonunuzu gerçekleştirmek. Sonrasında hemen bavulunuzu hazırlayın ve güvenle bu yolculuğa çıkın!

Güneydoğu Anadolu'nun neresinde konaklanır, hangi yemeği meşhurdur, nereleri gezilmelidir diye düşünmenize hiç gerek yok. Sizler için her şeyi düşünülmüş tur programları ile yanınızdayız! Siz yalnızca ne kadar keyifli zamanlar geçireceğinizi hayalini kura durun. 

Bu büyülü kentleri gezmek, methini duyduğunuz Anadolu tatlarını deneyimlemek, kültürel gezi hazzını yaşamak için daha fazla zaman kaybetmeden indirimli GAP turunuzu satın alın!

Keyifli yolculuklar ve mutlu bir tatil geçirmenizi dileriz! Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları