Tatil, özellikle şehir hayatının yarattığı stresten kurtulmak, iş yaşamının yoğunluğuna ufak bir ara verip enerji toplamak için herkesin en önemli ihtiyaçlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar hepimiz hiç bitmeyen upuzun bir tatilin hayalini kursak da genellikle günübirlik ya da hafta sonu tatilleriyle kendimize zaman ayırmaya, olabildiğince dinlenmeye çalışıyoruz. Özellikle yaz aylarında ise uzun tatillerle birlikte deniz, kum ve güneş ile tatilini renklendirmek isteyenlerin sayısı da bir hayli fazla oluyor. Durum böyle olunca kendinize en uygun olan tatil otellerinde yer bulmak da zorlaşıyor. Yaz mevsimi öncesinde başlayan erken rezervasyon dönemleriyle yüzde 50’ye yakın indirim yapan tesisler bunun da etkisiyle odalarının hepsini neredeyse dolduruyor. Son yıllarda Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı’nın da tatil sezonuna denk gelmesiyle bayram tatilinde yurt içinde ya da yurt dışında seyahate çıkmak isteyenlerin sayısı da artıyor. Önceden plan yapmayanlar ve son dakika tatile çıkmak isteyenler için ise ucuz tatil bulmak zorlaşabiliyor. Sizin için hazırladığımız her mevsim tercih edebileceğiniz en ucuz tatil otelleri listemizi inceleyebilir ve Türkiye’nin pek çok önemli tatil beldesindeki tatil fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Yaz tatilinde hangi tatil otelleri tercih edilebilir?

Bedenen ve ruhen yenilenmek için tatilin, aslında sadece yaz ayında değil her mevsim planlanması gerekiyor. Tatil yerleri bakımından çok zengin olan ülkemizde ise Akdeniz ve Ege bölgeleri yaz aylarında genellikle tatilcilerin en çok tercih ettikleri yerler arasında. Hem yurt içinden hem de yurt dışından pek çok turistin de uğrak mekanları arasında bulunan Kemer, Dalyan, Fethiye, Çeşme ve Bodrum gibi turizmin canlı olduğu yerler, yaz tatili için tercih edebileceğiniz en iyi alternatifler arasında yer alıyor. Buralarda bulunan uygun fiyatlı tatil otelleriyle tatilinizi ucuza getirebilir, bütçenizi dalış, yamaç paraşütü gibi farklı aktiviteler için kullanabilirsiniz. Bodrum Mandarin Hotel, Antalya Catamaran Resort Hotel, Çeşme Beyaz Hamak Motel, Kuşadası Akbulut Hotel, Fethiye Makri Otel, Alaçatı Hotel, Dalyan Sirius Hotel, Side Kleopatra Beach Hotel konaklayabileceğiniz tatil otellerinden sadece birkaçı. Bu otellerde tek ya da çift kişi, kahvaltı dahil seçenekleriyle keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün. Tatil yerlerinin konaklama dışında sağladığı pek çok ücretsiz hizmetle de birçok ihtiyacınızı kolayca halledebilir ve sorunsuz bir tatille mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz her şey dahil lüks otellerde konaklayabilir, dilerseniz de doğayla iç içe olabileceğiniz bungalovları tercih edebilirsiniz. Tatil otellerinin sizler için özenle hazırladığı leziz yemeklerle tatilinizin daha da tatlı geçecek ve unutulmaz bir deneyime dönüşecek.

Tatil otelleri fiyatları ne kadar?

Otel fırsatları arasında bulunan tatil otellerinin fiyatları uçak biletinin otel fiyatına dahil olup olmamasına, kaç günlük süreyle konaklama yapılacağına ve otel tarafından verilecek ek hizmetlere göre farklılık gösterebiliyor. Genellikle yaz aylarında tercih edilen tatil otellerinin gerçekleştirdiği kampanyalarla en uygun fiyata konaklama imkanı yakalayabilir ve mükemmel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda sizin için hazırladığımız tatil otelleri fırsatlarını takip edebilir, az bütçeyle içinde pek çok ihtiyacınızı karşılayacak bir tatil yapabilirsiniz. Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları