Yunanistan’ın kuzeyinde bulunan ve ülkenin en fazla korunan cennet köşelerinden biri olan Halkidiki, doğanın tüm güzelliklerini cömertçe sunduğu nadide bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Halkidiki, Ege Denizi'nin kuzeyinde üç parmaklı ele benzer bir görünüme sahip yarımadadan oluşuyor. Özellikle Selaniklilerin yaz tatillerini Halkidiki'nin sahil kasabalarında geçirmeye başlamasıyla birlikte burası da tercih edilen bir turizm merkezi olarak ün kazanıyor. Gökkuşağının tüm renklerini barındıran bölgeye çıkacağınız Halkidiki turu ile gidebilir, huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Kavala, Selanik ve Thassos Adası gibi ülkenin en turistik cazibe merkezlerini kapsayan Halkidiki turu fırsatlarıyla unutulmaz bir tatil sizi bekliyor.

Halkidiki tur fiyatları ne kadar?

Bayram tatillerinin ve yıllık izinlerin hakkını en güzel şekilde verebileceğiniz Yunanistan Halkidiki turları, komşunun kültürüyle harmanladığı özel bir gezi vadediyor. Ege’nin turkuazına, doğanın her tondan yeşiline hayran kalacağınız Halkidiki’de eğlence de dolu dizgin sabahın ilk ışıklarına kadar sizlerle olacak. Yunanistan’ın tarihi mirasına tanıklık edeceğiniz, efsaneler ve hikayeleriyle ilgisiz kalamayacağınız yapıları görecek, adeta zamanda yolculuğa çıkacaksınız. Her bütçeye uygun en ucuz Halkidiki turlarıyla sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Halkidiki tatil fırsatları, size özel ayrıcalıklarla bir tık yakınınızda.

Halkidiki’de ne yenir?

Yunanistan’ın Ege otlarından oluşan zeytinyağlıları ve mezeleri, dünyaca ünlü içkisi ouzo ve ritme kendinizi kaptıracağınız kulakların pasını silen Yunan müzikleri ile Halkidiki’yi tatilde tercih etmek için çok fazla sebep var. Aynı zamanda Halkidiki restoranlarında deniz mahsulleri başta olmak üzere Yunan mutfağının birçok ürününü de bulmanız mümkün. Siz de listemizden size en uygun Halkidiki turunu seçebilir ve muhteşem bir tatilin ilk adımlarını atabilirsiniz. Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları