Güneş gri bulutlardan kurtulup, yüzünü her gün göstermeye başladı ve tatil zamanı da geldiyse aklımızın ilk düştüğü bölge kuşkusuz muhteşem koyları ve doğası ile yurt içi cennetimiz güzel Ege sahilleri oluyor. Dünyaca tanınmış yürüyüş parkuru, muhteşem güzellikteki koyları, doğal güzellikleri ve tarihi eserleri ile insanı hayran bırakan Likya ise hiç kuşkusuz en merak edilen ve insanı en fazla hayran bırakan noktası. Yaz tatilinizi unutulmaz kılacak bu bölgeyi sizler için özellikle seçtik ve uygun fiyatla keşfetmenizi sağlayacak Likya turlarını sizler için hazırladık!

Likya'dan dönmek istemeyeceksiniz!

Ege bölgesinin en güzel ilçelerinden olan Fethiye'den başlayan Likya turunuz size daha önce bir benzerini görmediğiniz güzellikteki tarihi eserler, tarihi kentler ve otantik manzaralar sunacak. İnsanlık tarihinin en önemli kentlerinin kurulduğu bölgede, ilk uygarlıklardan günümüze Pers, Yunan ve Türk kültürünün ortak eserlerini sunacak bölgeler sizleri bekliyor olacak. Bu bölgedeki güzelliklerden; Kayaköy, Patara Antik Kenti, Xantos, Saklıkent, Tlos Antik Kenti, Kleopatra Hamamı ve dahasını keşfedeceksiniz...

Eski adı ile "Işık Ülkesi" Likya'da unutulmaz anılar kazanacaksınız!

Likya turu ile Türkiye'nin en güzel koylarında, mavinin her tonunu bulacak, mavi dünyanın gerçek renklerini ve keyfini tadacaksınız. Dünya'nın en güzel ve temiz koylarına verilen Mavi Bayraklı koyları keşfedecek, denizin ve güneşin keyfine varacaksınız. Yaz tatilinin en güzel zamanlarının geçtiği, Ölüdeniz, Gökova, Akyaka, Kaş, Kalkan, Kaputaş Plajı, 12 Adalar, Cennet Koyu, Göcek, İztuzu gibi hatıralarınızdan silinmeyecek güzellikteki mavi dünyalar uygun fiyatlı Likya turları ile sizlerin olacak.

Ege'nin maviliklerinde geçen zamanların tamamlayıcısı olan doğal hayat, sizi huzur dolu ve yenilenmiş olarak yeniden yaratacak... Yeşilin ve mavinin her tonunu göreceğiniz Likya turları ile kusursuz manzaralar ile yaz tatilinizi ölümsüz kılacaksınız. Çam kokuları içinde denizin keyfine varacak, mavi ile yeşilin kusursuz birleşiminden doğacak huzurlu gün doğumları ve gün batımlarında aşık olacağınız sahneler bulacaksınız.

Vakit kaybetmeyin ve sizin için seçtiğimiz cebinizi düşünen Likya turları ile yaz tatilinizi taçlandırın!

Dünyaca tanınmış yürüyüş parkuru, muhteşem güzellikteki koyları, doğal güzellikleri ve tarihi eserleri ile her yönden sizi doyuracak Likya turlarımız için hemen rezervasyonunuzu yapın!

İyi yolculuklar...
Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları