Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri

Fırsat Numarası: 1088922
Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri
Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri
Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri
Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri
Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri
Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri Ürgüp Akuzun Hotel’de Konaklama Seçenekleri

Seçenekler

Ürgüp Akuzun Hotel

Hotel Akuzun, Kapadokya'nın doğal mimarisi ile yapılmıştır. Otelimiz, restoranlara, kafelere, alışveriş merkezlerine ve otobüs durağına yürüme mesafesindedir. Son derece güzel döşenmiş olan odaları, büyük bir bahçesi, açık ve kapalı restoranı, lobby barı ve geniş terasıyla Ürgüp'te çok ideal bir yerde bulunmaktadır. Otelimiz, 68 yatak kapasitelidir ve 24'ü standart 6 tanesi deluxe oda olmak üzere 30 odadan oluşmaktadır. Odalarımızda uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır.

Hotel Akuzun, Kapadokya'nın doğal mimarisi ile yapılmıştır. Otelimiz, restoranlara, kafelere, alışveriş merkezlerine ve otobüs durağına yürüme mesafesindedir. Son derece güzel döşenmiş olan odaları, büyük bir bahçesi, açık ve kapalı restoranı, lobby barı ve geniş terasıyla Ürgüp'te çok ideal bir yerde bulunmaktadır. Otelimiz, 68 yatak kapasitelidir ve 24'ü standart 6 tanesi deluxe oda olmak üzere 30 odadan oluşmaktadır. Odalarımızda uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır. Otelimizin bilgili ve nazik personeli sizlerin her türlü sorununu çözmek için ve sizleri memnun etmek, isteklerinizi yerine getirmek ve bölgede geziler düzenlemek için sizlerin her daim yardımınızda olacaklardır

Tesis lokasyon bilgileri

Ürgüp'ün merkezine 100 metre mesafede konuşlanmış olan otel olabilecek en modern konaklama olanaklarını sunmaktadır. Özel tesisleriyle tertemiz iç mekanlar ve şehrin tarihi meskenlerini gören nefes kesici manzara otelimizi Kapadokya bölgesinin en cazip mekanlarından biri haline getirmektedir.

Standart Oda

15-22 metrekare genişliğindeki Standart odalarımızın tümünde 1 adet büyük çift kişilik yatak ya da 2 ayrı tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odaların içerisinde: çalışma masası, telefon, tv, uydu yayını, kablosuz internet, havlu, terlik ve saç kurutma makinası mevcuttur.

Deluxe Oda

25 metrekare genişliğindeki Deluxe odalarımız 2 dbl seçeneği ve1 trp seçeneği olmak üzere toplam 3 adet odamız mevcuttur. 2 adet büyük yataklı 1 adet 3 ayrı yataklı odamız mevcuttur. Odaların içerisinde: klima, çalışma masası, telefon, tv, uydu yayını, kablosuz internet, havlu, terlik ve saç kurutma makinamız mevcuttur

GERÇEK FİYAT 1700.00 TL
İNDİRİM %18
KAZANCINIZ 301.00 TL
1399.00 TL
1399.00 TL HEMEN AL
GERÇEK FİYAT 1700.00 TL
İNDİRİM %18
KAZANCINIZ 301.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 47526 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan bize ulaşarak müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1088922) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Ekim 2023
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Aldığınız hizmet için ilgili işletmeyi 24 saat içinde arayarak fırsat süresi dahilinde rezarvasyonunuzu yaptırmalısınız. Aksi halde işletmenin uyguladığı fiyat revize edildiğinde tarafınıza fark yansıtılabilir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR
Şehir Fırsatları