Yaz geldi ve tatil sezonu açıldı. Tatil sezonu açılınca da herkesin gözü, tüm senenin yorgunluğunu atacağı, konfor, güven, huzur, kaliteli hizmet ve eğlenceli aktiviteleri bulabilceği otelleri arar oldu. Kolay değil, koca bir yılın yorgunluğu atılacak ve her şeyin düşünülmüş olması, günlük hayatta vaktinizin çoğunu alan tüm detayların halledilmesi çok önemli. Üzülmeyin, sizi bu düşüncelerden kurtardık, sizler için tam pansiyon konaklamanın oldu tatil otellerini hazırladık ve listeledik. Hazırlamış olduğumuz uygun fiyatlı tam pansiyon konaklamanın olduğu otellerimiz ile tatiliniz harika olacak.

Tam Pansiyon nedir?
Tam pansiyon; sabah, öğle ve akşam yemeklerinin fiyata dahil olduğunu, belirtilen saatlerde verilen yemekler için ekstra bir ücret ödenmeyen bir konaklama konseptidir.

Tam pansiyon konaklama nedir?
Tatil güzergahı, tatile bütçesi, tatil öncesi işlerin toparlanması derken, aklımız oldukça karışık oluyor. Bir de bunun üzerine gideceğimiz bölgedeki otellerin çeşitli konseptleri kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Yarım pansiyon, tam pansiyon, ultra tam pansiyon, her şey dâhil ve ultra her şey dahil gibi farklı farklı konaklama seçenekleri karşımıza çıkıyor. Bu durumda elbette ki karar vermek oldukça zor oluyor. Peki bunların içinde yer alan tam pansiyon kavramı nedir, en basit şekli ile açıklamak gerekirse tam pansiyon, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği olmak üzere, üç öğün yemeği kapsayan bir konaklama konseptidir. Otel tarafından belirlenen saatler içerisinde, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinizin fiyata dahil olduğunu, hiç bir ek ücret alınmadan yararlanacağınızı söyleyen konaklama seçeneğidir. Belirtilen saatler dışında yeme işlemleri için ücret talep edilebilmektedir.

Tam pansiyon konaklamanın avantajları nelerdir?
Tatili otelinizi seçerken yukarıda söylediğimiz gibi bir çok detay ile uğraşıyorsunuz, otelinizi belirlemedeki en önemli kıstas ise tabi ki uygun fiyat ve en iyi hizmet olan seçeneği belirlemek. Tam pansiyon konaklamalar size belirtilen saatlerde yeme-içme imkanı sunduğu için dışarıdaki bir restoranda yemek yemek ve ekstra ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Özellikle tatil beldelerinde otelde alacağınız yemekleriniz, dışarıda bulunan bir restoranda yiyeceğiniz yemeklerden daha uygun fiyatlı olacak, ekstra bir yemek maliyeti yapmaktansa, tatilinizi daha uzun yapacağınız bütçeyi size sağlayacaktır. Tam pansiyon konseptine alkollü içkiler dahil değildir. Eğer alkol tüketimi yapıyor iseniz diğer diğer konaklama konseptlerine bakmanız ve o doğrultuda daha yüksek ücret ödemeniz gerekiyor. Ancak alkol tüketmiyor iseniz sizin için en uygun konaklama seçeneği tam pansiyon olacaktır.

Alkolün dahil olduğu seçenek ultra tam pansiyon, her şey dahil ve ultra her şey dahil seçenekleridir. Otelin yıldızına ve açıklamasında belirttiği bilgilere göre sizin için en iyi olan seçenekleri değerlendirip, tatilinizi planlayabilirsiniz.

Günlük hayatta vaktinizi alan tüm detayları bize bırakın ve sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı tam pansiyon konaklamalı tatil otellerimizi hemen inceleyip, rezervasyonunuzu gerçekleştirin!

Daha fazla geç kalmayın ve planınızı yapın, çünkü güzel bir tatili hak ediyorsunuz...

İyi tatiller!
Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları