Yoğun iş temposundan, günlük streslerinden bir kaç günlüğüne olsun uzaklaşmak ve kendinizi doğanın güzellikleriyle örtülü bir atmosfere atmak istemez misiniz?

Temiz havanın, yeşilliklerin, sakin bir tabiatın yer aldığı Ağva turu ile istediklerinizi gerçekleştirmeniz oldukça mümkün. İki derenin arasına kurulan ve Marmara bölgesi sınırları içinde yer alan Ağva, bir kaç günlüğüne kafanızı dinleyebilmeniz için en uygun yerlerden biridir. 

Tarihi ve doğal zenginlikleri ile şehir kalabalığından uzakta, sakinliği ile sizlere cennet gibi gelecek bu tatil için programını vakit kaybetmeden yapın.

Biliyorsunuz ki kendinize her zaman en iyi gelecek şey güzel ve huzur dolu bir ortamda yapacağınız tatildir. Tatil ile huzura erebilir ve kafanızı dinleme şansına sahip olabilirsiniz. 

Bir çok konaklama seçeneği ve ulaşım yolu bulunan Ağva için sitemizde yer alan tur seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. Günübirlik, hafta sonu kalkışlı, konaklamalı olmak üzere herkesin ihtiyacına yönelik kalkış saatleri bulunan tur programlarımız ile gideceğiniz günün programını yapabilirsiniz.

Masal gibi geçecek bu tura katılarak sevdiklerinizle birlikte unutulmayacak anılarına bir yenisini daha ekleyebilir ve şehir kalabalığından uzakta uygun fiyata güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Üstelik İstanbul'a yakınlığı ile de sıklıkla tercih edilen Ağva turları, ulaşım kolaylığı ile de her zaman bir adım öne çıkmaktadır.

Ağva'ya gittiğiniz zaman gezilecek yerler listesinin başında Göksu Nehri, Ağva Aşıklar Yolu ve Yeşilçay Nehri, Ağva Plajları, Koyları, Yürüyüş Parkurları ve Ağva Feneri gelmektedir. Ağva'nın keyfini sürebilmeniz ve doğa güzelliklerini keşfedebilmeniz için güzel rota oluşturmak ve ardından yola düşmek için yapmanız gereken tek şey acele etmek!

Tresoro Turizm, Sarıçamlar Turizm ve Pay Tur aracılığı ile gerçekleşen Ağva turları siz değerli müşterilerini bekliyor.  Uygun fiyatlı bu kampanyalardan yararlanmak için gitmek istediğiniz zaman dilimine karar verdikten sonra rezervasyonunuzu gerçekleştirmek için bizi arayın.

Tatillerinizi monoton hale getirmek yerine uygun fiyata sıra dışı yerleri keşfe çıkın!

Sakın kaçırmayın... Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları