Karadeniz! Doğusu ayrı güzel Batısı ayrı güzel yegane yöremiz, Karadeniz! Yeşilinin bin bir tonu ile, hırçın ve huzurlu denizi ile, tertemiz havası ve sıcacık insanı ile yurdun cennet köşesi Doğu Karadeniz! Kışı ayrı, baharı ayrı, yazı ayrı, güzü ayrı güzel! Trabzon, Rize, Giresun, Samsun, Ordu, Tirebolu, Gümüşhane, Amasya, Hopa nasıl da huzur verir insana!

Kendini doğanın kucağına bırakmak, monoton hayatın sıkıcılığından kaçmak, şehirden azıcık uzaklaşmak ve biraz olsun nefes almak isteyen herkesin rotası Doğu Karadeniz!

Hazır mısınız? Yola çıkıyoruz!

Ayder Yaylasında, Fırtına Deresinde, Sümela Manastırında, Atatürk Köşkünde, Zilkalede, Anzer Yaylasında unutulmaz anılar biriktireceğiz.

Çayın hasını içeceğiniz, türkünün alasını dinleyeceğiz!

Dillere destan güzellikler ve muhteşem doğayı keşfetmek için, oksijene doymak ve eşsiz manzaralara şahit olmak için misafirlerini en güzel şekilde ağırlayan memleketin göz bebeği Karadeniz gezisi için hazırlıklar başlasın!

Karadenizli olmak için orada doğup büyümek gerekmez, bir defa uğradın mı orası memleketin olmaya yeter.

Karadeniz, doğası ile büyüler, mutfağı ile mest eder, kemençesi ile enerji verir, serin havası kendine getirir, yağmuru ile yenilenmenizi sağlar, misafirperverliği insana olan inancı yeniden kazandırır!

Öyle bir memleketki ayrılma vakti geldiğinde içiniz burkulur, yeniden gelmek için hayaller kurdurur Karadeniz!

Biliyoruz siz de bir Karadeniz gezisine katılsam, o cennette bulunsam şöyle bir nefes alsam diyenlerdensiniz. O halde hemen sizlere sunduğumuz Karadeniz turlarını incelemeye koyulun.

En güvenilir, en kaliteli ve en iyi hizmeti sunan anlaşmalı olduğumuz turizm acentaları sizler için en özel Karadeniz tur programlarını bizler aracılığı ile sunuyor.

Çalıştığımız acentalar Karadeniz tur programlarını sizlere indirimli sunmamız için bizi destekliyor, Karadeniz'i görmeyen kalmasın diyor!

Karadeniz'in a'dan z'ye her köşesini gezdiren bu programlardan cebinize ve gönlünüze uyanı seçin, hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Yol uzun ancak kafanız rahat keyfiniz yerinde olacak. Karadeniz'e ayak bastınız mı bütün dünya sizin olacak!

Hayat size güzel şanslar sunduğunda korkmadan yola çıkın, pişman olmayacaksınız! Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları