Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Kışı sevsek de sevmesekte muazzam insan bedeninin uyum sağlamayı başardığı, kimilerine göre keyifli kimilerine göre can sıkıcı olan bu mevsim ile her sene olduğu gibi bu sene de başbaşayız.

Sıkı sıkı giyinmeler, ah soba olsa da üzerinde kestane pişirsek, mandalina kabuklarını yaksak diye iç çekmeler bu mevsimin en güzel yanları değil mi sizce de?

İç ısıtan leziz çorbaların sofraya konduğu, ailelerin birbirleri ile ısınmak için dip dibe uyuduğu muhteşem mevsim kış yanıbaşımızda.

Peki kışın tadını çıkarmak için ne mi yapmalı?

Tabi ki kar tatili!

Kar tatili kuşkusuz ki kış aylarının en tatlı yanı! 

Adına şarkılar yazılmış kar tanelerinin gün yüzüne çıktığı kış aylarının içindeyiz. Hepimiz evimizin, okulumuzun veya iş yerimizin pencerelerinden bakıp pamuk pamuk yağan karın güzelliğine hayran oluyor, yağmadığında ise ah bir kar yağsa diye içimizden geçiriyor, o muhteşem manzaraya içten içe hasret duyuyoruz.

Peki kar keyfini doyasıya yaşayabileceğimiz kayak merkezlerinde olsak, o beyaz örtüyü gözlerimizin alabildiğince izlesek, kendimizi yumuşacık karların içine atsak, küçük keyifli oyunlar oynasak, tertemiz kar havasını içimize çeksek nasıl olurdu? Yeniden çocuk olurduk belki de...

Tam da bu noktada sizler için devreye biz giriyoruz! Şehre yakın kayak merkezlerine kolayca ulaşmanız ve buralarda unutulmaz tatil deneyimleri yaşamanız için indirimli kayak turu fırsatlarını sizler için çıkıyoruz.

Hafta içi, hafta sonu, günübirlik seçenekleri bulunan kesin kalkışlı kayak turlarımız ile artık kış tatilinizi ekonomik fiyatlara gerçekleştirebileceksiniz.

Yakın çevre kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya’ya bir çok tur düzenleniyor ve biz sizler için en ucuz ve en kaliteli olan gezi programlarını anlaşmalı olduğumuz acentalar aracılığı ile paylaşıyor, siz kayak keyfini deneyimler ve çocuklar gibi eğlenirken mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Seçiminizi konaklamalı kış tatilinden yana kullanırsanız da en iyi hizmeti sunan, kaliteli otellerde konaklama imkanı da tatilinizi taçlandırıyor olacak.

Uygun fiyatlı kayak turlarımıza göz atın, sizin için en uygun olan programda rezervasyonunuzu gerçekleştirin ve bizimle olmaya devam edin!

 
Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları