Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Kimilerimizin en sevdiği mevsim kış geldi, çattı! İnsanı kendine getiren soğuk havada yaz aylarına hasret duysak da kendimizi iyi hissederiz. Kışın tadı ayrıdır. Kat kat giyinir lahana gibi sarınırız. Kalorifer peteklerine ayaklarımızı uzatır, sıcak içeceklerimizi yudumlarız.

Ee tabi yanımıza kitabımızı da alır, gri şehrin güzelliğine dalarız.

Peki kışın en güzel yanı pamuk gibi yağan kar değil mi? Pencereden bakarız ve dışarıda olmak isteriz. 
Şehir hayatında dilediğimizce kar ile haşır neşir olamayınca akla tepede kalan bölgeler geliyor. Uludağ, Kartepe ve Kartalkaya kar tatili deyince akla ilk gelen bölgeler oluyor.

Bursa’nın muazzam bölgesi Uludağ’da, Kartepe’de veya Kartalkaya’da bembeyaz karların içinde olmak, bolca eğlenmek ve tabi ki karda sucuk ekmek keyfini yaşamak belki de en huzur bulunan anlardan biridir.

Çocukken sokakların yokuşlarında hızımızı arttıracak poşet, leğen gibi nesnelerle kaymaktan nasıl da zevk alırdık değil mi?

En kalın kıyafetlerimizi giyer, botlarımızı ayağımıza çeker kocaman bir grup halinde hem kar topu savaşı yapar hem de kendi kayak oyunumuzu oynardık.

Sokakların soğuğuna rağmen o çocuk gülüşler içimizi ısıtırdı.

Şimdi ise geçmişi anmak ve doyasıya eğlenmek için bu eşsiz bölgelerde gerçek kayak keyfini deneyimleyebileceğiniz kayak turu fırsatları ile yanınızdayız.

Siz yeniden çocuk olun, karlarda yuvarlanın ve mis gibi havayı içinize çekin diye buradayız!

Muhteşem anılar biriktireceğiniz, ailenizle, dostlarınızda, sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçireceğiniz kayak turları için sezon bitmeden harekete geçin...

Üstelik şimdi kayak turları, sizin için anlaştığımız acentalar aracılığı ile artık çok daha ucuz!

Dilerseniz hafta içi, dilerseniz de hafta sonu, kesin kalkış imkanı sunan, konaklamalı veya günübirlik seçenekleri bulunan indirimli turlara katılabilir, bir çok kayak bölgesinde karın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Konaklamalı kayak turlarında Kervansaray, Hampton By Hilton, İzmit Ramada, Anatolia ve Uslan otel gibi kaliteli otellerde tatilinizin tadını çıkarıyor olacaksınız.

Kış tatilini sizlere sunduğumuz uygun fiyatlı kayak turları ile yapmak için sezon bitmeden harekete geçin ve unutamayacağınız anılar biriktirin!

Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları