Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Akdeniz’in en güzel adalarından biri olan Kıbrıs, geçmişte yaşanan olaylardan sonra Kuzey Kıbrıs ve Güney Kıbrıs olarak ikiye ayrılmıştır. Çoğunlukla Türklerin yaşadığı bir yer haline gelen Kuzey Kıbrıs, müthiş bir doğal güzelliğe sahip olmasıyla biliniyor. Yavru Vatan, Yeşil Ada ya da Cennet Ada olarak da bilinen Kıbrıs, bozulmamış zengin doğal güzellikleri, yüksek çamları, masmavi denizi ile muhteşem bir yaz tatili için biçilmiş kaftan. Sadece yazın değil yılın her mevsiminde büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Kıbrıs’ta tatil yapmak birbirinden hoş Kıbrıs otelleri ile daha da keyifli bir hale dönüşüyor. Tatilin yanı sıra kültürel etkinliklere katılarak Kıbrıs’ı daha da yakından tanıyabilirsiniz. Aynı zamanda ulaşım dahil Kıbrıs otelleri ile uçak biletinizi de tatile dahil edebilirsiniz.

Kıbrıs’ta gezilecek yerler

Vizesiz bir şekilde girebileceğiniz Kuzey Kıbrıs’ta Gazi mağusa, Girne, Güzelyurt, İskele ve başkent Lefkoşa olmak üzere beş ana bölge bulunuyor. Kıbrıs’ta kesinlikle görülmesi gereken yerler arasında ise, Girne Yat Limanı’nın yanındaki Girne Kalesi, Beş Parmak Dağları üzerinde bulunan St. Hilarion Kalesi, Kıbrıs’ın pek çok farklı noktasından görülen Bellapais Manastırı, gotik mimarinin izlerini taşıyan Selimiye Camii, yüz milyon senedir Chelonia mydas ve Caretta caretta kaplumbağaları tarafından ziyaret edilen Karpaz Sahili yer alıyor. Bunların yanı sıra altın rengi kumlarıyla birbirinden güzel plajları ile de öne çıkan Kıbrıs’ta tertemiz denizin keyfini gönlünüzce çıkarabilirsiniz. Kıbrıs’ta otelinizi denizin ve önemli yerlerin konumuna göre seçmeniz sizin için faydalı olabilir.

Kıbrıs’ta otel fiyatları ne kadar?

Kıbrıs’ta otel fiyatları; konaklama günü, verilen hizmetler, uçak bileti dahil tur olması gibi kriterlere göre değişiklik gösteriyor. Muhteşem güzellikteki Kıbrıs’ta ucuz oteller için sizin için hazırladığımız Kıbrıs otel fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Balayı için de güzel bir alternatif oluşturan Kıbrıs balayı otellerine göz atabilir ve seçiminizi yavru vatandan yana kullanabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için bütçenizi sarsmayacak Kıbrıs tatili için hemen listemizi inceleyin. Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları