Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Ukrayna'nın hem en büyük şehri hem de başkenti olan Kiev'e yapacağınız Kiev turu ile yeni kültürlere tanıklık edecek, bölgenin turistik yerlerini gezecek ve renkli Kiev gece hayatına şahit olacaksınız. Moskova'nın 756 km uzağında yer alan Kiev'e yapacağınız ziyareti ilkbahar ve yaz aylarında planlamanızı öneriyoruz. Zira Kiev, karasal iklime sahip olan bir kent olduğu için kış aylarında hava sıcaklığı sıfırın altına düşüyor ve bu koşullara alışkın olmayan konuklarına sıkıntılı anlar yaşatabiliyor. Kiev turu fiyatları ve diğer detaylar hakkında bilgilerin yer aldığı bu yazımızı okumadan bavulunuzu hazırlamayın.

Kiev'de gezilecek yerler

Kiev Ukrayna’nın tarih kokan ambiyansını hızlı gece hayatıyla harmanlamış bir şehir. Bu nedenle Kiev'de gezilecek yerlerin başında tarihi manastır ve kiliseler yer alırken, renkli gece hayatının kapılarını konuklarına açan barlar ve gece kulüpleri de her yıl binlerce misafir ağırlıyor. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Kiev, manastır ve kilise ziyareti yapmak isteyen turistlere başka hiçbir şehirde olmayacak kadar fazla seçenek sunuyor. Bunlardan bazıları, Aziz Sophia Katedrali, Aziz Michael Katedrali, Andriyivski Uzviz, Aziz Andrew Kilisesi, Caves Manastırı ve Aziz Volodymyr Katedrali... Hepsi birbirinden güzel mimari örnekler olan bu manastır ve kiliseler Kiev turunuzda mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında geliyor. Tarihine sahip çıkan bir şehir olan Kiev'de yapacağınız kültür turunun ardından biraz da eğlence zamanı...  En az tarihi yapıları kadar gece hayatı ve kulüpleriyle de adından söz ettiren Kiev'de saat 23:00'dan itibaren gece hareketlenmeye başlıyor. Bölgede yer alan birbirinden farklı konseptteki kulüpler yerli ve yabancı turistlere eğlence dolu anlar yaşatırken Kiev'de geceler uzun oluyor. Club Ajour (Azhur), Babyface DJ Bar, Caribbean Club,  Cinema Club, Crystal Hall bu kulüplerden yalnızca bir kaçı.

Kiev tur fiyatları ne kadar?

Kiev’e yapacağınız yurt dışı seyahati için fırsatını satın aldığınız acentanın paket içeriği büyük önem taşıyor. Ulaşım ve konaklamanın dahil olması, konaklamanın yapılacağı otel ve kalınacak gece sayısı, Kiev vize işlemlerinin tur fiyatına dahil olup olmaması Kiev tur fırsatlarında ödeyeceğiniz miktarı belirleyen detaylardan bazıları. Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları