Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Ukrayna’nın batısında yer alan Lviv, 860 bin kişilik bir nüfusa sahip. Şehre her gün yaklaşık 200 bin kişi giriş yapıyor ve turistik açıdan gezecek bir çok yere sahip. Lviv’in şehir merkezi UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınmıştır. Tarihi yapısı sayesinde ilgi çeken şehre bir çok tur düzenleniyor ve binlerce turist şehri geziyor. Her bütçeye uygun Lviv tur fiyatları mevcut. Ukraynalılar tarafından Lvov olarak bilinen şehrin büyüleyici tarihi yapıları var. Kültürel, tarihi ve turistik açıdan oldukça zengin olan şehre Lviv tur fırsatlarını takip ederek kolayca gidebilirsiniz. Ayrıca Lviv’den ülkenin diğer şehirlerine giden trenlere binip turunuzu genişletebilirsiniz. Ucuz Lviv turlarına katılırsanız şehirde çok rahat edebilirsiniz çünkü şehir de oldukça ucuz. Yemekler açısından da lezzetinden söz ettiren şehirde birçok farklı kültürden mutfak mevcut. İsterseniz kolaylıkla Türk yemekleri de bulabilirsiniz çünkü şehirde çok fazla Türk var. Lviv turlarının ayrıntılı gezi programıyla şehrin tüm kültürünü öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Lviv’de neler yapılır?

Şehir bir meydanın etrafında toplandığı için ulaşım çok kolay diyebiliriz. Ayrıca kaybolursanız korkmanıza gerek yok çünkü neredeyse her yerde bulunan ücretsiz Wi-Fi sayesinde birçok yeri kolaylıkla bulabilirsiniz. Şehrin merkezi olan Rynok Caddesi geçmişte yahudiler tarafından ticaret merkezi olarak kullanılmış. Her köşede ayrı bir tarih her sokakta farklı bir mimariyle karşılaşacağınız Lviv’de neredeyse her sokakta bir kiliseye rastlayabilirsiniz. Lviv’de görülmesi gereken yerlerin başına mutlaka Lviv Çikolata Fabrikası’nı ekleyin. Çeşit çeşit çikolatayla karşılaşacağınız fabrikanın hediyelik eşya satın alabileceğiniz bir bölümü de var, ayrıca isterseniz tüm fabrikayı gezebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Lviv Kahve Üreticisi’ne de göz atabilirsiniz. 1901 yılında Rönesans mimarisiyle inşa edilmiş Lviv Opera Binası’nı da mutlaka görmelisiniz. Gündüz olduğu kadar gece de renkli bir hayata ev sahipliği yapan şehirde eğlencenin tadına varabilirsiniz. Lviv gece hayatı oldukça hareketli olan bir şehir. Yalnız gece kulüplerinde ve şehirde çoğunlukla kadın görürseniz şaşırmayın çünkü şehrin çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor. Eğlencenin sabaha kadar devam ettiği Lviv’de her gün eğlenecek başka bir mekan bulmak mümkün. İsterseniz opera salonlarında ruhunuzu dinlendiren müzikleri dinleyin isterseniz meydanlarda, parklarda dolaşın. Şehir her daim canlı. Tercih sizin.

Lviv tur fiyatları ne kadar?

Lviv tur fiyatları, turun içeriğine göre değişiklik gösterse de her bütçeye uygun fırsatları bulmanız mümkün. Dilerseniz özel rehberler eşliğinde sadece bu şehri gezebilir, dilerseniz de birkaç şehirle birlikte Lviv’i görme imkanına sahip olabilirsiniz. Size özel hazırladığımız en uygun fiyatlı Lviv turlarına hemen göz atın ve mükemmel bir yurt dışı tatili için ilk adımı atın.

 
Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları