Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Tatil zamanını İstanbul ilinin sınırları dışında geçirecek zamanı olmayan kişiler, İstanbul sınırları içerisinde bulunan tatil merkezlerini değerlendirebilirler. Bu merkezlerlerin en ideallerinden biri Polonezköy’dür. Beykoz ilçesinin sınırları içerisinde bulunan Polonezköy, yeşilliği sayesinde doğa manzarasına hayran olanları tatmin edecek bir mekanı ifade eder. Ayrıca sahili, otelleri ve kahvaltı yerleri sayesinde tatilcileri mükemmel bir nostaljinin içerisine sokar. 

Polonezköy, Polonya ayaklanmasından sonra ülkemize gelen polonlar tarafından kurulan bir köydür. Bu nedenle kültür ve adetleri biraz farklıdır. Ancak uzun süredir Türkiye’de yaşamanın vermiş olduğu alışkanlıklar, kültürlerinin bize yakınlaşmasına sebep olmuştur. Kendi kültürlerini yaşatmak ve korumak adına köylüler, bir takım festivaller yaparak, tatilcilere de gösteri sunmaktadırlar. 
Polonezköy’de tatilcileri mükemmel bir kültür şöleni beklediği gibi, aynı zamanda doğanın yeşil bitki örtüsü, kaliteli konaklama yerleri ve kahvaltı mekanları da beklemektedir. Sahil, deniz ve güneşin yeşille buluştuğu ender yerlerden olan Polonezköy, tatilini İstanbul ilinden uzaklaşmadan geçekleştirmek isteyenler için önemli yerlerden birisidir. 

Polonezköy’ün yeşil sunumu içerisinde güzel bir vakit geçirmek ve özellikle de köy kahvaltısı yapmak isteyenler için sunulan fırsatları kaçırmamanız gerekir. Ayrıca firsatbufirsat.com sitesinde yer alan tatil ve konaklama fırsatları sayesinde, Polonezköy’de mükemmel bir tatilin kapısını uygun fiyatlardan aralayabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemizdeki tatil imkanlarını incelemek ve size en uygun tatil fırsatını satın almaktır. Birbirinden güzel otel ve pansiyonların yapmış olduğu teklifler sayesinde daha uygun fiyatlardan daha iyi bir tatil geçirmenin fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Sadece firsatbufirsat.com takipçilerine özel olarak sunulan fırsatlar, uygun fiyatlardan mükemmel bir tatilin kapısını aralamak isteyenler için ideal fiyatları ifade ediyor. Eğer çok stresli bir iş hayatı içerisindeyseniz ve yazın güzel bir tatil sayesinde kendinize gelmek istiyorsanız, Polonezköy tarafından yeşil, deniz, kum ve güneşin mükemmel sunumunda stresten uzaklaşabilirsiniz. Yeniden hayata dönmek için yapacağınız kaçamaklarda farklı alternatifleri değerlendirmek için otel ve kahvaltı fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları