Ramazan Bayramı’nın üç gün olması ve bu günlerin de genellikle hafta sonuyla birleşmesi nedeniyle iş yerlerinin kapalı olması özellikle çalışanların tatil planları yapmasına imkan sağlıyor. Ramazan Bayramı ne zaman diye merak ediyorsanız, bu bayram her sene bir önceki seneden 11 - 12 gün daha erken kutlanıyor. Tatil için uzunca bir plan yapılabilecek bu sürede, Ramazan Bayramı tatili için henüz plan yapmadıysanız, sizlere ailenizle veya sevdiklerinizle keyif dolu vakitler geçirebileceğiniz harika Ramazan Bayramı turları sunuyoruz. Ramazan Bayramı tatilinde, yurt içinde ya da vizeli - vizesiz olmak üzere yurt dışında da gidebileceğiniz birçok farklı rota mevcut. Yapacağınız turlarla birlikte Ramazan Bayramı’nı daha da unutulmaz kılmak sizin elinizde.

Ramazan Bayramı’nda nerelere gidilebilir?

Özellikle bayramın yaz aylarına denk geldiği durumlarda Ramazan Bayramı yurt içi turları için Türkiye’nin vazgeçilmez tatil duraklarından olan ve Ege kıyılarında bulunan Çanakkale, Bodrum, Fethiye, Ayvalık, İzmir, Assos turlarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda hem yaz hem de kış mevsiminde çıkabileceğiniz yurt dışı turları için ise son dönemde oldukça popülerleşen Bulgaristan, Romanya, Transilvanya turlarını tercih edebilir ve bayram tatillerinizi iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ramazan Bayramı tur fiyatları

Ramazan Bayramı tatilinizi en verimli şekilde geçirmek için Türkiye’nin dört bir yanından hatta yurt dışından ilgilenebileceğiniz ve sizlere kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan birbirinden keyifli Ramazan Bayramı tur fırsatlarını bir araya getirdik. Hem kaliteli hem de en ucuz Ramazan Bayramı turlarını bulabileceğiniz listemizde Gizemli Likya’dan Bozcaada Assos’a, Romanya ve Transilvanya’dan Midilli turuna kadar birçok seçenek sizleri bekliyor. Kapat
devamı...
Şehir Fırsatları